Aktualności

Lubuskie Zakłady Materiałów Ogniotrwałych Sp. z o.o. – nowy inwestor w Lubsku

dodano: 2010-07-22
LZMO-logoTrwa budowa hali produkcyjnej LZMO przy ulicy Reymonta w Lubsku.
Inwestycja realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem. Roboty budowlane rozpoczęto w kwietniu br. Zakończenie planowane jest na listopad / grudzień br. Zamierzeniem Inwestora (LZMO) jest, by już od stycznia 2011 roku produkcja „ruszyła pełną parą”.
 
 
Przypominamy, że w zakładzie produkowane będą ceramiczne wkłady kominowe, formowane metodą izostatyczną. Będzie to pierwszy w Polsce zakład produkujący wkłady kominowe tak innowacyjną technologią.
Stan zaawansowania prac jest bardzo duży. Obiekt wykonywany jest w systemie ASTRON. Ściany oraz dach hali wykonane są z paneli blaszanych. Zrealizowano prace w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wewnątrz hali wydzielono pomieszczenia z przeznaczeniem ich na laboratorium oraz pomieszczenia socjalno-gospodarcze.
W miesiącach wrzesień-październik, firma LZMO planuje przeprowadzić prace remontowo-adaptacyjne w istniejącym obecnie na działce - murowanym budynku. Obiekt ma zostać przeznaczony na biura Spółki. Z początkiem listopada br. firma planuje przenieść swoją siedzibę z Żar do Lubska.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia, obrazujące postęp robót budowlanych.
 
 
WIiP

LZMO

© Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć zabronione | Pokaż/ukryj wszystkie

Urząd Miejski w Lubsku

  • godziny otwarcia: 7:30-15:30
  • Burmistrz przyjmuje w czwartki: 9:00-16:30
  • Urząd Miejski w Lubsku
    Plac Wolności 1
    68-300 Lubsko
  • e-mail: um@lubsko.pl
  • telefon: (68) 457 61 01, 457 62 00
  • fax: (68) 457 61 00

Kalendarium

 ładowanie kalendarza...

Pogoda w regionie

2010-09-10
14°C
N 0 km/h 1021 hPa

Baza firm

Ostatnio dodane